На киянина Євгена Шкора вчинено напад за півгодини до суду

На киянина Євгена Шкора вчинено напад за півгодини до суду
Про це Євген Шкор повідомив на відео, яке є на Ютуб каналі незалежного журналіста Рудича.

Напад, за словами Шкора, стався у четвер 21 березня 2019 року близько 11.30 (раніше, за словами Шкора, йому надходили погрози «проломити голову»).
Тим часом біля Дніпровського райсуду Києва зоозахисники провадили акцію, що її спрямовано було проти киянина Шкора. Акцію також підтримали Національні дружини, які прибули ніби на захист зоозахисників від групи підтримки Шкора, хоча, так звана група підтримки киянина була менш чисельною, ніж зоозахисники та Національні дружини.
Зоозахисники мітингували з плакатами собаки на прізвисько Ромашка, яка, за їхньою версією, була скалічена киянином. Деякі зоозахисники поширювали версію про десятки вбитих собак.
Однак організаторка мітингу повідомила ЗМІ, що лікували саме одну собаку і витратили на це 60 тисяч гривень.
Під час акції нагніталися емоції, а в залі суду одна з жінок навіть пропонувала вдарити Шкора сокирою.Відомо, що до цього засідання, минулого разу, Євгену Шкору в обличчя плеснули зеленку.

Відео цього інциденту потрапило до сюжету ТСН 1+1, який транслювали в залі суду.
З огляду на інцидент із зеленкою, заяву про напад 21 березня 2019 року, погрози Шкору в соцмережі Фейсбук і реальному житті, захисник Євгена Шкора попрохав суддю схвалити рішення про проведення судового процесу в закритому режимі. Про це ж саме говорив і прокурор.
Це викликало зливу незадоволення серед зоозахисників. Дехто з них навіть почав говорити, що шкуродер (про що насьогодні жодного судового рішення немає) не повинен мати захисту.
Судове слухання тривало доволі емоційно, адвокати киянина наполягали на тому, що собака Ромашка була бродячою, натомість зоозахисники стояли на своєму – господиня у Ромашки є і на лікування витратили великі гроші.
Після засідання прямо в залі суду одна із зоозахисниць висунула прокурору претензії щодо позиції про проведення судового засідання у закритому режимі.
Відтак, підготовче судове слухання було перенесено, а джерело в прокуратурі повідомило, що на прокурорів чинить тиск один з нардепів.

 ДЖЕРЕЛО: ПРОКУРОРСЬКА ПРАВДА  http://prokurorska-pravda.today