Росіянин відмовляється віддавати МОК "золото" Олімпіади в Сочі

Колишній російський бобслеїст і екс-президент Федерації бобслею Росії Олександр Зубков заявив, що не віддаватиме золоті медалі Олімпіади-2014, повідомляє "Спорт-Експрес".


Напередодні стало відомо, що Міжнародний олімпійський комітет (МОК) віддав нагороди екіпажів росіянина спортсменам з Латвії (у змаганнях четвірок) й атлетам зі Швейцарії (у змаганнях двійок).


"Моя думка, як і півтора року тому, не змінилася, — наводить слова Зубкова видання. — Повторю ще раз: я заробив медалі чесно, потом і кров’ю. Віддавати їх не буду! МОК нехай подивиться мою статистику досягнень не за 1-2 роки, а за 15 років і спробує довести, що я виграв нечесно. А то таке враження складається, немов я вперше в кар’єрі вийшов у Сочі на старт і відразу виграв. Обговорювати все це, якщо чесно, втомився", — підсумував прапороносець збірної Росії на церемонії відкриття зимових Ігор-2014.


Нагадаймо, дисциплінарна комісія МОК під керівництвом Дениса Освальда наприкінці 2017 року визнала Зубкова й Олександра Воєводу винними в порушенні антидопінгових правил, анулювавши їхні результати на Олімпіаді-2014 у Сочі.


Джерело статті: “https://ukr.lb.ua/sport/2019/03/28/423153_rosiyanin_vidmovlyaietsya_viddavati.html”