Водійські права за гроші: посередники домовились з керівником сервісного центру МВС


  • Ольга БОБРУСЬ
  • 0
Водійські права за гроші: посередники домовились з керівником сервісного центру МВС

На Вінниччині можна було отримати водійські права за хабар. Поліція та прокуратура викрили схему.

— Прокуратурою Вінницької області, спільно з співробітниками Управління захисту економіки у Вінницькій області, затримано на одержанні неправомірної вигоди посередників, які, за попередньою домовленістю з керівниками територіальних сервісних центрів МВС України у Вінницькій області, налагодили схему щодо одержання неправомірної вигоди від громадян за позитивну здачу останніми іспитів на отримання водійських посвідчень, реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів а також інших послуг, — розповідають у прокуратурі області.

За інформацією прокуратури, під час обшуків вдома у посередників та в належних їм автомобілях, знайшли гроші, що передавалися в якості хабарів, десятки державних номерних знаків, чисті бланки довідок, сертифікатів та інших документів.

— Ці особи, за системного сприяння керівництва територіальних сервісних центрів, мали змогу реєструвати та знімати з обліку транспортні засоби, отримувати висновки щодо їх технічного огляду, навіть, за відсутності самих автомобілів ї їх власників, — установлено першочерговими слідчими діями.

Наразі вказаних осіб затримано з метою повідомлення про підозру у вчиненні злочину та вирішення питання щодо обрання міри запобіжного заходу.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/vodiyski-prava-za-groshi-poseredniki-domovilis-z-kerivnikom-servisnogo-10825674.html”