Киянам пообіцяли навести лад на залізничному вокзалі


Зокрема, планується розширити пішохідний простір біля Центрального залізничного вокзалу Києва та полегшити доступ до громадського транспорту.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Київський залізничний вокзал планують упорядкувати та розвивати. Про це йшлося під час розширеної наради під керівництвом міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, у якій взяв участь заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Дмитро Давтян висловив переконання, що спільними зусиллями структур державного та місцевого рівня на об’єкті вдасться навести лад.

— Той стан, який ми бачимо зараз на Вокзальній площі, навколо Центрального залізничного вокзалу, не влаштовує нікого. Є чимало питань до організації руху транспорту, благоустрою, загального комфорту. Щоб отримати цілісне бачення, ми зустрічаємося на нарадах, значну частину з яких проводимо безпосередньо на площі та вокзалі. Зараз потрібно напрацювати цілісне бачення розвитку київського залізничного вокзалу, він має стати комфортним, – підкреслив Дмитро Давтян.

За словами Дмитра Давтяна, колеги з «Укрзалізниці» запропонували розширити пішохідний простір і оптимізувати доступ до громадського транспорту.

— На мою думку, це раціональний крок. Наступним має стати об’єднання Приміського і Центрального вокзалів у єдиний вокзальний комплекс – це зручніше і простіше, ніж той формат, який маємо зараз. Важливо, щоб цей комплекс був інтегрований у систему міського громадського транспорту. Не менш важливо, щоб проект, який нині напрацьовується, враховував особливості роботи громадського транспорту, транспортних розв’язок та пішохідних переходів біля вокзалу, – підкреслив Дмитро Давтян.

Очікується, що роботи з облаштування розпочнуться в липні поточного року.

Нагадаємо:

  • У Києві чергові зміни в роботі нічних тролейбусів.

Джерело статті: “https://socportal.info/2019/03/21/kijanam_poobitsjali_navesti_lad_na_zaliznichnomu_vokzali.html”